Červen 2007

Končím s tímto blogem..

20. června 2007 v 22:26 | Lindsey :) |  ************ O blogu - Důležité !!! ************
Definitivně jsem se rozhodla, že skončím s tímto blogem, skončím částečně s ICQ, protože to nemá cenu... Ještě teď o prázdninách sem možná sem tam něco dám.. ale moc toho nebude... je mi to líto.. hrozně moc se omlouvám těm lidem, kteří sem chodí pravidelně... ale svět opravdu není jen o blogu a icq... Cath měla pravdu.. i když se mi to zprvu zdálo ošklivý a nefér vůči nám, měla prostě pravdu... Kriminálka Las Vegas mě přestává bavit... už ani Greg mě moc nebere.. a co se týče kamarádů na icq.. tak (samozřejmě vás všechny nehážu do jednoho pytle) to taky nemá cenu... vím na 10000000000000%, že se s vámi nikdy neuvidím :( i když bych ráda, ale bohůžel... byla by to děsná náhoda, kdyby jo.. a dřív jsem se na vás všechny hrozně vázala... seděla jsem u počítače celý den, na školu jsem kašlala, na kamarády, na sebe, na rodinu... prostě pro mě byl jen počítač.. a tak jsem si řekla DOST!!!! Nejdřív mě hrozně zranil odchod Cath... byla to má opravdu nejbližší osoba... a teď dotoho ještě Sara.. taky chce jít dál.. nemůžu jí držet.. ale díky nim jsem pochopila, že PC není vše.. už tu moc nebudu.. Hlavně se budu věnovat škole, chci jí úspěšně dodělat a chci studovat práva, češtinu a psychologii, na to, abych mohla pomoci týraným zvířatům... Dostala jsem brigádu, skoro na celé léto.. budu jezdit po republice a rozdávat letáky - PROTI TÝRÁNÍ ZVÍŘAT !!!! Hrozně moc se na to těším a úpa mi to změnilo život... za to jsem moc ráda... Chci pomáhat.. a to nestačí jen sedět u počítače.. samozřejmě, taky tu budu.. budu na icq.. i sem někdy zajdu a něco nového sem přidám, i když toho bude málo, protože, jak jsem už psala CSI Las Vegas mě přestává bavit.. začíná mě brát docela CSI NY :) ale i tak.. prostě tohleto všechno je jen jak fantazie.. přijde mi to, jako by to nebylo zkutečné... No, budu muset končit snad jen, že teď se budu starat hodně o blog http://nezavirej-oci.blog.cz - je to blog, který MUSÍ pomoci, takže, když budu na pc, tak hlavně kvůli tomuhle.. a možná sem tam něco dám na http://lilinka16.blog.cz - to je blog o všem.. bude tam i něco o mé škole.. právo atd... tak já budu končit, nezlobte se na mě, ale prostě jsem se tak rozhodla a nemůžu dělat něco, co mě už přestává bavit... ale na CSI se budu koukat pořád.. i když né už s takovým zájmem....Pá Vaše Terýýý alias Lilí :)

Diskuze k dílu : Silný střed :)

15. června 2007 v 13:03 | Lindsey :) |  :o) Diskuze k odvysílaným dílům :o)
Tak jak se vám líbil díl Silný střed ??? Mně jo :) díl byl opět plný vtipů a Gil se začíná vybarvovat :D:D:DMoje nejoblíbenější hláška : Jim : Hej, kamaráde, není ti dobře???..... žuch :D:D:D .... hm.. asi ne..Prosím ...

14. června 2007 v 21:01 | Lindsey :) |  ***************** Aktuality ****************

Chtěla bych vás všechny poprosit, jestli by jste nenavštívili můj bloček proti týrání zvířat.. je založen teprve asi před 2 nebo 3 hodinama.. ale už tam něco je.. později tam budou i petice na podepsání pro pomoc týraným zvířatům.. budu nesmírně ráda, když to budete sledovat a když se podepíšete, až tam něco bude... dík moc Vaše Lili :)Omlouvám se, že jsem to sem dala.. ale s tím týrání zvířat se musí něco dělat...

odkaz - http://nezavirej-oci.blog.cz


Cath mezi nás už nepatří....

11. června 2007 v 22:12 | Lindsey :) |  ************** Klubík CSIáček **************
Achoj lidičky, takže Cath se rozhodla, že už nechce patřit do klubu, nebude navštěvovat tento blog a ani se mnou, s Kačí, s Derou, s Barčou.. atd.. prostě s nikým z nás už nebude v kontatku... moc mě to mrzí, protože jsem jí měla fakt nesmírně ráda.. ale rozhodla se jít vlastní cestou... tak jí přeji, aby na té své cestě nacházela co nejméně překážek a aby se dostala k svému cíly... budu na tebe vždycky vzpomínat v dobrým, Cath, protože to, co jsi pro mě udělala, ještě nikdo neudělal.. a tak si tě nesmírně vážím.. a děkuji ti, za to, co jsi pro mě udělala... Děkuji, bude se mi po tobě stýskat... sbohem Terýýý alias Lili :)
Muzikál SMETÍ V KRIMINÁLCE LAS VEGAS :D:D:D:D

11. června 2007 v 16:39 | Lindsey :) |  ****** Kam s tím ?? ******
Tak jsem se kapku nudila, tak jsem vymyslela muzikál Smetí v Kriminálce Las Vegas :)
UPOZORNĚNÍ : Muzikál jsem skládala, když jsem si uklízela pokoj... a pomáhala mi kámojda :)

Muzikál SMETÍ V CSI LAS VEGAS :)

Ach bože, kdo vymyslel Grissoma, ach bože, kdo vymyslel Grissoma…
Tak to mohl být jedině ten, co pracuje v Tescoma, tak to mohl být jedině ten, co pracuje v Tescoma….
Ach bože, kdo vymyslel Catherinu, ach bože, kdo vymyslel Catherinu….
Tak to mohl být jedině ten, co měl poblitou mikinu, tak to mohl být jedině ten, co měl poblitou mikinu…
Ach bože, kdo vymyslel smetí, ach bože, kdo vymyslel smetí..
Vždyť je to horší, než hlídat kupu dětí, vždyť je to horší, než hlídat kupu dětí…
Ach bože, kdo vymyslel Saru, ach bože, kdo vymyslel Saru…
Tak to mohl být jedině ten, co dostal pěkně velkou ránu, tak to mohl být jedině ten, co dostal pěkně velkou ránu, a nebo pracoval v Interšpáru???
Ach bože, kdo vymyslel Gregouše, ach bože, kdo vymyslel Gregouše…
Tak ten vás tady všechny do puntíku pokouše, Tak ten vás tady všechny do puntíku pokouše…
Ach bože, kdo vymyslel Sofinu, ach bože, kdo vymyslel Sofinu..
Tak to mohl být jedině ten, co měl špinavou prdínu, tak to mohl být jedině ten, co měl špinavou prdínu…
Ach bože, kdo vymyslel Nicka, ach bože, kdo vymyslel Nicka…
Tak to mohl být jedině ten, co měl barevná trika, tak to mohl být jedině ten, co měl barevná trika…
Ach bože, kdo vymyslel Warricky, ach bože, kdo vymyslel Warricky…
Tak to mohl být jedině ten, co chodí celý den bez ruky, tak to mohl být jedině ten, co chodí celý den bez ruky…
Ach bože, kdo vymyslel vysavač, ach bože, kdo vymyslel vysavač…
Vždyť je to horší, nežli támhle nějaký udavač, vždyť je to horší, nežli támhle nějaký udavač.. to mohl být jedině prodavač..
Ach bože, kdo vymyslel lidi, ach bože, kdo vymyslel lidi..
Vždyť je to horší, než to tady celý uklidit, vždyť je to horší, než to tady celý uklidit…
Lalalala :) konec :)
By Lindsey :)

Lidičky, zkontrolovala jsem to :) :D

11. června 2007 v 16:36 | Lindsey :) |  ***************** Aktuality ****************
Tak, jelikož mě velice zajímalo, jestli naše kniha Kriminálka Las Vegas - přeložená do češtiny je stejná, jako ta americká, tak jsem se rozhodla to zkontrolovat.... a našla jsem dobrou zprávu :) podle tohohle článku soudím, že to je opravdu jen přeložený a jinak je to originál :) tak to je súpa, ne? :D


(jiný článek jsem zatím nenašla ...)

1. otázka - Jaký názor máte na Sofii Curtis ???

11. června 2007 v 12:59 | Lindsey :) |  :) :) Pojď si popovídat :) :)
Tak otázka týdne je :

Jaký názor máte na Sofiu Curtisovou ???


Můžete psát pochvaly... ale i krititky (prosím, slušné, abych je nemusela mazat..) můžete také napsat, co by vás o Sofii zajímalo a chtěli by jste to vědět.. zkusím se po tom podívat :)


Tak hurá DOTOHO :)
Dneska je bomba den :) :D

11. června 2007 v 12:57 | Lindsey :) |  ***************** Aktuality ****************
Tak dneska byl úpa súpa den :) :D měli jsme mít 6 hodin...Psaní na počítači, Dějepis, Angličtinu, Matematiku, Literaturu a Psaní na počítači :)Myslela jsem, že umřu... ALE!!!!!Jelikož se dneska předávalo maturitní výzo :), tak nám odpadly 3 hodiny :) z toho vyplývá, že místo do 13:30 (jela bych domů až v 15:00) jsme měli jen 3 hodiny (končili jsme nějak mezi 11. a 10.) tak jsem jela dřív a tak mám čas dát sem něco na bloček... :)akorát zítra píšem z práva.. ale to se vsákne :D:D:D:D
O čem je rubrika : Pojď si popovídat ???

10. června 2007 v 20:41 | Lindsey :) |  :) :) Pojď si popovídat :) :)
Všechny mooooooc zdravím :)

Tak, chtěla jsem vymyslet něco originálního.. nového.. tak jsem místo toho, abych se učila slovíčka z angličtiny, vymyslela rubriku : Pojď si popovídat :)

A o čem že je???

Jednoduše o tom, že vždycky každý týden navrhnu jednu otázku a o té se bude celý týden diskutovat... a můžeme se k ní i potom vracet :) Samozřejmě se otázky budou týkat CSI Las Vegas :) a ze začátku, tak dvakrát až třikrát navrhnu otázku já a pak se můžeme i střídat :) to už je na vás.. nebo kdyby vás někoho zajímalo, třeba jaký názor mají ostatní např. na Gila Grissoma.. tak to tu můžem taky prodiskutovat :)

Jestli máš nápad už teď na nějakou otázku.. pořád ti leží v hlavě.. tak mi ji pošli na mailík a určo brzy se dočkáš, že bude na tomto blogu a bude se o ní diskutovat :)

Tak a jelikož začíná od zítřka nový týden, tak já navrhuji první otázku :) a zase v neděli sem dám jinou - buď mojí nebo vaší :)Není to lehké.... It is not easy ...

10. června 2007 v 17:13 | Lindsey :) |  **** :o) Video s Krimčou LV :o) ****
Písejte komáry, ať mám co číst :)

Sara a Sofie :)

10. června 2007 v 17:11 | Lindsey :) |  :o) Video - dvojky :o)

Video se Sofčou :)

10. června 2007 v 17:06 | Lindsey :) |  :o) Video se Sofií :o)


Video se Sofií Curtisovou :)

Sofie se Sarou - Díl King Baby :)

10. června 2007 v 17:00 | Lindsey :) |  :o) Video - dvojky :o)

Pěkně si pokecaly :)


Cath, Gil a Sofča.... z dílu Velké dítě :)

10. června 2007 v 16:59 | Lindsey :) |  **** :o) Video s Krimčou LV :o) ****
Tak tady máme scénu, kde Cath setřela Sofii, i když si myslim, že si to Sofča nezasloužila....

Jak Gil pozval Sofču na večeři :)

10. června 2007 v 16:56 | Lindsey :) |  :o) Video - dvojky :o)


Jůůůů, v angličtině to je ještě lepší než v češtině :)

Omluva :)

10. června 2007 v 11:00 | Lindsey :) |  ************ O blogu - Důležité !!! ************
Tak teď sem nic moc dávat nebudu, protože mi zase začne škola.... teď jsem měla 14 dní praxi, tak to bylo žůžo :) ale teď to začne :( škola je normální šikana, fakt že jo :D na blog se asi moc nedostanu, když jen na chvilku, tak jste si možná všimli, že upravuji rubriky, takže veškerou energii sežerou ty rubriky :D:D ale když budu mít čas a náladu, tak určo přidám nějaký článek nebo fotečky :) tak pápá Mám vás moc ráda vaše Lilinka :)Tak a dost !!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. června 2007 v 15:47 | Lindsey :) |  !!!!!!!!!! REKLAMY !!!!!!!!!!

Přestává mě bavit číst tu pořád samé reklamy.... už mě to fakt neba.. a tak jsem se rozhodla, že pro tyto "návštěvníky", kteří si chtějí udělat reklamu typu : Hlasuj pro mě .. blabla.. nebo Máte rádi ..., tak navštivte můj blog.. atd... Tenhle blog kvůli tomu nebyl stvořen.. aby jste si tu dělali reklamy, jak se vám zachce.. doteď jsem je ignorovala, ale čeho je moc, toho je příliš... tak konec !!!!!!!Jakmile uvidím u nějakého článku REKLAMU, okamžitě jí mažu... i kdyby to byl komentář typu : Mám také stránky o CSI Las Vegas, tak je navštiv.. PROSTĚ BUDOU SMAZÁNYAbych nebyla tak zlá, tak proto jsem založila tuhle rubriku s tímto článkem.. sem si můžete psát reklamy jak chcete.. ALE POUZE SEM, jakmile se objeví vaše reklama na jiném místě, než na tomhle, tak se maže a myslim to smrtelně vážně..Děkuji za pochopení Vaše Lilinka :)


Gilík z dílu King Baby :) - Velké dítě :)

9. června 2007 v 12:32 | Lindsey :) |  :o) Gil Grissom :o)

Můj rekord :D:D tak do jednoho článku jsem nacpala 77 fotek :)


Pro Charlotte71 :)

8. června 2007 v 15:46 | Lindsey :) |  :o) Něco pro Vás :o)

A tady je pro Charlotte71 :)


Dodatek :D:D:D

8. června 2007 v 15:30 | Lindsey :) |  ***************** Aktuality ****************

Tak dodatečně .. nesměla jsem zapomenout na moji nej osůbku v mém životě a to Cath..

a Sarince Sanders :)